Talk with your feet. Play with your heart.
Dopo uno sport energico divertitevi !
Mirdamad GYM Club
باشگاه ورزشی میرداماد مفتخر است با نزدیک به بیست سال حضور فعال در عرصه های ورزشی و به پشتوانه سالها تجربه و با تلاش بی وقفه به ارائه خدمات به صورت کاملا " حرفه ای در رشته های بادی بیلدینگ، فیتنس و بادی کلاسیک بپردازد .
What are you waiting for?
باشگاه ورزشی میرداماد باشگاه ورزشی میرداماد مفتخر است با  بیست سال حضور فعال در عرصه های ورزشی و به پشتوانه سالها تجربه و با تلاش بی وقفه به ارائه خدمات به صورت کاملا حرفه ای در رشته های بادی بیلدینگ، فیتنس و بادی کلاسیک بپردازد.
این باشگاه در شهریور ماه 1373 به همت و پشتکار اردشیر مجتبائیان، بنیانگذار باشگاه ورزشی میرداماد با هدف ایجاد محیطی فرهنگی، ورزشی و مفرح پا به عرصه وجود گذاشت. آنچه باعث موفقیت، تداوم و شکوفایی ما در این مسیر گردید همان انگیزه، عشق، علاقه و جدیت مان در کار و مهم تر از همه اعتماد و اعتقاد همیشگی اعضاء بود که در طول این سالها، بهترین سرمایه و اعتبار ما شد.
در دیماه 1385 علیرغم از دست دادن بنیانگذار باشگاه میرداماد، این خانواده ورزشی با عزمی راسخ به فعالیت خود ادامه داد و امروز با افتخار اعلام می داریم که جوانان نام آور باشگاه ورزشی میرداماد، توانسته اند دستاوردهای ارزنده ای در سطح ملی و بین المللی کسب نمایند.اهداف:
این موسسه، با گردآوری مجرب ترین کادر تخصصی و آکادمیک و با همکاری اساتید دانشگاهی واقف به علم روز دنیا با خط مشی صداقت و انضباط کاری، مسئولیت پذیری و نوآوری، تعهد و تخصص، شما را برای رسیدن به هدف که همان ارتقاء سطح سلامتی جسم و روح می باشد، یاری می رساند.


اعتقاد ما بر این است
شاد باش و سلامت زندگی کن
در میرداماد تجربه خواهید کرد:
  • لحظات شاد و فرح بخش در جمع دوستان صمیمی در محیطی دلنشین و پر انرژی
  • بهره گیری از راهکارهای ورزشی مربیان، کارشناسان و متخصصین تغذیه
  • دستیابی به بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از برنامه های ورزشی هدفمند
  • رابطه عمیق و وثیق بین مجموعه و اعضاء
  • مدیریت موثر ( هر عضو با ارائه نظر خود، می تواند سهمی در بهبود عملکرد سیستم داشته باشد. )


مهندس ماندانا مجتبائیان
مدرس دانشگاه و مدیریت باشگاه ورزشی میرداماد